Logo Škoda News

Webový magazín okřídleného šípu

Škoda rozšiřuje záruku na pneumatiky Pneugarance

, Pátek, 11. Březen 2016 v 13:16

160308 ŠKODA rozšiřuje záruku na pneumatiky Pneugarance 1

Škoda nově nabízí při koupi pneumatik či kompletních zimních kol bezplatně tříletou garanci na poškození s možností započtení zůstatkové hodnoty gumy.

Rozšířená záruka pod jménem Pneugarance chrání zákazníky automobilky Škoda před nenadálými finančními náklady v případě neopravitelného poškození pneumatiky. Záruka kryje i poškození způsobená například najetím do výmolu, proražením o kámen, obrubník nebo předměty na vozovce.

„Škoda Pneugarance funguje formou poměrného započtení zůstatkové hodnoty poškozené pneumatiky při nákupu nového pláště,“ přibližuje službu Karel Starý, vedoucí servisních služeb. Míru opotřebení vyjadřuje aktuální hloubka dezénu a výše krytí dosahuje 70 procent aktuální prodejní ceny konkrétní pneumatiky. „Zákazníci s platnou doživotní Zárukou mobility nebo paketem Záruka mobility Plus mohou zdarma využít asistenční služby na místě, například výměnu poškozeného kola za rezervní, nebo možnosti bezplatného odtahu do nejbližšího autorizovaného servisu,“ upřesňuje Karel Starý.

Sortiment pneumatik z nabídky originálního příslušenství pokrývá celou aktuální modelovou nabídku značky, na výběr jsou také kompletní kola jak s litými disky, tak i plechovými ráfky. Pro posledně jmenované jsou v nabídce velkoplošné plastové kryty kol v originálním designu. S výběrem a následnou montáží optimálního obutí pomůže kterýkoliv autorizovaný servisní partner v České republice.

Záruka Škoda Pneugarance platí 36 měsíců od data prodeje. Pro uplatnění záruky je třeba doložit fakturu či doklad o zaplacení pneumatik nebo kompletních zimních kol a VIN kód vozidla. Obutí zakoupené v rámci plnění programu Pneugarance opět automaticky získává tříletou záruku.Váš názor